BMW Electronic Clinic

 

HOME    Kontakt

 
BMW Support | Comfort Access
 

Automatické otevírání víka kufru

 

Automatické ovládání dveří zavazadlového prostoru pro Vaše BMW. Tento komfortní prvek umožňuje otvírání a zavírání buď pomocí dálkového ovládání*, nebo tlačítka v kabině. U nových modelů řady F pro ještě více pohodlí lze koncovou pozici víka kufru variabilně nastavit přes iDrive menu. Zvýšenou bezpečnost zajišťuje integrovaná ochrana proti přiskřípnutí*. Jednoduché, bezpečné a pohodlné.Soft close

 

Měkké a tiché bude zavírání dveří s automatickým dovíráním BMW Soft Close. Tento systém zajistí že dveře budou bezpečně uzavřené s minimem námahy a bez nepříjemného hluku. Oceníte jej v těsných parkovacích místech, jemně zatlačtíe na dveře a systém je sám automaticky zavře. Když jsou dveře cca 6 mm od zámku, senzor aktivuje elektrický motor který dveře pevně přitáhne a tiše je zavře.Comfort Access

 

Komfortní přístupový systém ukončí hledání klíče od auta v kabelce nebo kapse. Váš klíč je rozpoznán čidly komfortního přístupu 1,5 m od Vašeho BMW. Stačí vzít za kliku a dveře se odemknou, systém rozpozná když jste vstoupil do kabiny, takže vše co potřebujete udělat je stisknout tlačítko START a odjet.

BMW zamkne všechny dveře automaticky stiskem rukojeti dveří exteriéru. Zamknutí klíče uvnitř auta je nemožné, protože přístupový systém rozpozná váš klíč vně vozu a tuto funkci neumožní.

Otevření dveří zavazadlového prostoru je možné stiskem tlačítka na klíči nebo bezkontaktní inovativní technologií* od BMW ConnectedDrive. Senzor detekuje pohyb nohy pod zadním nárazníkem a vyšle signál do palubního počítače, který odemkne dveře zavazadlového prostoru.

Bezkontaktní otevření dveří zavazadlového prostoru vyžaduje systém pro rozpoznání klíče od auta comfort access.

 
 
 
 
 
 

Automatické otevírání víka

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soft Close

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Comfort access