BMW Electronic Clinic

 

HOME

 
BMW Support | Kamerový systém
 

Rear view

 

Zadní kamera vám poskytuje vítanou podporu v nepřehledných situacích. Kamera je sotva viditelná nad zadní SPZ, ukazuje 120stupňový širokoúhlý obraz. Interaktivní linky v obrazu zadní kamery informují řidiče, zda je parkovací místo dostatečně velké. Pokud máte tažné zařízení, obraz se zvětší, což vám umožní připojit přívěs bez nutnosti další pomoci.Top View

 

Zadní kamera s funkcí Top View poskytuje vítanou podporu při parkování. Interaktivní linky v obrazu zadní kamery informují řidiče, zda parkovací místo je dostatečně velké. Funkce zoomu vám umožňuje nastavit obraz tak, že můžete připojit přívěs na tažné zařízení bez nutnosti další pomoc.

Elektronický systém vozu dokáže zkombinovat data z kamer Top View, jež jsou integrovány ve vnějších zpětných zrcátkách s daty získanými zadní kamerou. Na kontrolním displeji BMW pak můžete pohodlně sledovat celkovou situaci kolem vozu z ptačí perspektivy v celkovém úhlu 270°. Díky tomu již při vyjíždění např. z garáže, nepřehlédnete žádnou skrytou překážku.Surround View

 

Inovace BMW ConnectedDrive Vám zajistí dokonalý přehled v nepřehledných situacích. Až pět kamer v BMW Vám rozšíří obzory. Zadní kamera s funkcí Top View usnadňuje parkování. Interaktivní linie na monitoru informují řidiče zda je místo pro zaparkování dostatečně velké. Funkce Zoom obraz za vozem zvětší natolik, že i bez pomoci další osoby můžete pohodlně připojit tažné zařízení na přívěs.

Elektronický systém vozu zkombinuje data z kamer Top View, jež jsou integrovány ve vnějších zpětných zrcátkách s daty získanými zadní kamerou. Na obrazovce pak můžete pohodlně sledovat celkovou situaci kolem vozu z ptačí perspektivy v celkovém úhlu 270°.

Poslední dvě kamery Side View* jsou integrovány v bočních partiích předního nárazníku vlevo a vpravo. Obraz monitorovaného prostoru před vozem je přenášen na obrazovku a díky tomu při vjíždění do nepřehledné křižovatky už nikdy nepřehlédnete žádnou překážku nebo osoby vcházející na silnici.

* Side View je k dispozici pouze v kombinaci se zadní kamerou a funkcí Top View.

 
 
 
 
 

Rear view

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Top View

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Surround View